CENTRUM ARTYKUŁÓW BHP I OCHRONY P-POŻ.
      O FIRMIENasza firma istnieje od 1992 roku.

W ofercie naszej Firmy znajdziecie Państwo bardzo szeroki asortyment artykułów bhp, sprzętu przeciwpożarowego i ratowniczego. Posiadamy również autoryzowany warsztat naprawy i legalizacji sprzętu ochrony p-poż.

Zapraszamy do zapoznania sie z naszą ofertą na poszczególnych podstronach naszej witryny internetowej, jednocześnie informujemy Państwa, że w chwili obecnej posiadamy ponad 3800 artykułów z branży : bhp, p-poż. i ratownictwa, a na poszczególnych podstronach prezentujemy jedynie wybrane pozycje asortymentowe.

Specjalizujemy sie w kompleksowym zaopatrzeniu firm w artykuły bhp, ochrony przeciwpożarowej oraz ratownictwa. Dzięki współpracy z wiodącymi na rynku polskimi producentami artykułów bhp i ochrony p-poz możemy swoim klientom zaproponować wysoką jakość towarów przy zachowaniu niskiej, konkurencyjnej ceny.

Strategia działania naszej firmy zmierza do ciągłego poszerzania asortymentu towarów z branży bhp, ochrony przeciwpożarowej i ratownictwa zgodnie z oczekiwaniami naszych klientów oraz stworzenie naszym klientom coraz lepszych warunków współpracy.

Mamy nadzieję, że zasady wpółpracy które proponujemy, wysoka jakość i różnorodność towarów oraz konkurencyjne ceny zachęcą Państwa do wpółpracy z naszym Centrum.